ZSEXIZłota StronaEmitentaZSEXIZłota StronaEmitenta

Wyniki I etapu 13. edycji Konkursu ZSE

Wyniki I etapu 13. edycji Konkursu ZSE

Zakończony został I etapu Konkursu Złota Strona Emitenta XIII, w którym zostało ocenionych 164 stron internetowych spółek giełdowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w tym na rynku NewConnect. Po raz kolejny emitenci walczą w dwóch klasyfikacjach: „Najlepszy serwis IR” oraz „Lider komunikacji online”.
Organizatorem Konkursu jest Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, a Partnerem netPR.pl.

Rozpoczynający się drugi etap polegać będzie na wyłonieniu po 3 nominatów w obu klasyfikacjach, dla każdej kategorii (łącznie 18 spółek). Dokona tego jury konkursowe, złożone ze specjalistów między innymi w takich dziedzinach jak grafika, dziennikarstwo, technologia, ekonomia czy relacje inwestorskie. Każdy członek jury ocenia stronę w obrębie swojej specjalności w skali od 0 do 10 punktów. W klasyfikacji „Najlepszy serwis IR” sprawdzonych zostanie 42 strony www, natomiast w klasyfikacji „Lider komunikacji online” ocenianych będzie 33 witryn internetowych.

Drugi etap trwać będzie do 26 kwietnia 2020 r.

Lista spółek zakwalifikowanych do II etapu, w kolejności alfabetycznej:

Klasyfikacja „Najlepszy Serwis IR”:

Kategoria: Spółki duże

  1. Asseco Poland Spółka Akcyjna
  2. Bank Millennium Spółka Akcyjna
  3. CCC Spółka Akcyjna
  4. Ciech Spółka Akcyjna
  5. Cyfrowy Polsat Spółka Akcyjna
  6. Enea Spółka Akcyjna
  7. Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie Spółka Akcyjna
  8. Grupa Lotos Spółka Akcyjna
  9. ING Bank Śląski Spółka Akcyjna
  10. KGHM Polska Miedź Spółka Akcyjna
  11. Lubelski Węgiel Bogdanka Spółka Akcyjna
  12. mBank Spółka Akcyjna
  13. PGE Polska Grupa Energetyczna Spółka Akcyjna
  14. Polski Koncern Naftowy Orlen Spółka Akcyjna
  15. Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo Spółka Akcyjna
  16. Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna
  17. Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna
  18. TAURON Polska Energia Spółka Akcyjna

Kategoria: Spółki średnie

  1. AB Spółka Akcyjna
  2. AC Spółka Akcyjna
  3. Agora Spółka Akcyjna
  4. Ambra Spółka Akcyjna
  5. BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna
  6. Dom Development Spółka Akcyjna
  7. Elektrobudowa Spółka Akcyjna
  8. Idea Bank Spółka Akcyjna
  9. Medicalgorithmics Spółka Akcyjna
  10. MLP Group Spółka Akcyjna
  11. Oponeo.pl Spółka Akcyjna
  12. Polski Holding Nieruchomości Spółka Akcyjna
  13. Synektik Spółka Akcyjna
  14. Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja Spółka Akcyjna

Kategoria: Spółki małe

  1. Impel Spółka Akcyjna
  2. IMS Spółka Akcyjna
  3. Kancelaria Prawna – Inkaso WEC Spółka Akcyjna
  4. LUG Spółka Akcyjna
  5. Mediacap Spółka Akcyjna
  6. Mirbud Spółka Akcyjna
  7. PROJPRZEM MAKRUM Spółka Akcyjna
  8. Unimot Spółka Akcyjna
  9. VOTUM Spółka Akcyjna
  10. XTPL Spółka Akcyjna


Klasyfikacja „Lider komunikacji online”

Kategoria: Spółki duże

  1. Asseco Poland Spółka Akcyjna
  2. Bank Millennium Spółka Akcyjna
  3. CD Projekt Spółka Akcyjna
  4. Eurocash Spółka Akcyjna
  5. Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie Spółka Akcyjna
  6. KGHM Polska Miedź Spółka Akcyjna
  7. mBank Spółka Akcyjna
  8. Polski Koncern Naftowy Orlen Spółka Akcyjna
  9. Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo Spółka Akcyjna
  10. TAURON Polska Energia Spółka Akcyjna

Kategoria: Spółki średnie

  1. AB Spółka Akcyjna
  2. Agora Spółka Akcyjna
  3. Bank Ochrony Środowiska Spółka Akcyjna
  4. BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna
  5. Cognor Holding Spółka Akcyjna
  6. Elektrobudowa Spółka Akcyjna
  7. Neuca Spółka Akcyjna
  8. Polski Holding Nieruchomości Spółka Akcyjna
  9. Poznańska Korporacja Budowlana Pekabex Spółka Akcyjna
  10. Tim Spółka Akcyjna
  11. Zespół Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin Spółka Akcyjna


Kategoria: Spółki małe

  1. Atende Spółka Akcyjna
  2. Digitree Group Spółka Akcyjna (dawne SARE Spółka Akcyjna)
  3. Impel Spółka Akcyjna
  4. IMS Spółka Akcyjna
  5. INTROL Spółka Akcyjna
  6. LUG Spółka Akcyjna
  7. Mirbud Spółka Akcyjna
  8. PROJPRZEM MAKRUM Spółka Akcyjna
  9. Unimot Spółka Akcyjna
  10. VOTUM Spółka Akcyjna
  11. XTPL Spółka Akcyjna
  12. ZUE Spółka Akcyjna

W okresie od 17 lutego do 28 lutego 2020 r. każda ze spółek ma możliwość uzyskania nieodpłatnej ekspertyzy wskazującej indywidualny rezultat spółki po I etapie Konkursu.
Spółki zainteresowane otrzymaniem powyższej ekspertyzy, prosimy o kierowanie owej prośby drogą mailową  na adres agralek@seg.org.pl lub zse@seg.org.pl
w tytule wiadomości wpisując "ZSE XIII - ekspertyza I etap", a w treści umieszczając nazwę spółki.

Laureatów Konkursu wybierze na etapie III (maj 2020 r.) Kapituła, w której zasiądą przedstawiciele instytucji rynku kapitałowego oraz najbardziej uznani fachowcy zajmujący się grafiką, komunikacją marketingową, dziennikarstwem, ekonomią czy relacjami inwestorskimi.
Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się  3 czerwca 2020 roku podczas XII Kongresu Relacji Inwestorskich SEG.

Regulamin Konkursu, harmonogram oraz szczegółowe informacje nt. Złotej Strony Emitenta XIII są dostępne na stronie internetowej www.zse.seg.org.pl